Siste nytt Christines hilsen uke 49 Morgendagens kompetansebehov, webinar og julegensere. Les mer ›
Siste nytt Hvor går de juridiske grensene for seksuell trakassering? Seksuell trakassering defineres i loven som «uønsket seksuell oppmerksomhet som er plagsom for den oppmerksomheten rammer». Hva betyr egentlig dette? Les mer ›
Siste nytt Fisjon av selskap med ulike aksjeklasser med ulik verdi Skattedirektoratet har i uttalelse konkludert med at slik fisjon kan gjennomføres med skattemessig kontinuitet, dersom den reelle verdien av aksjekapitalen fordeles i samme forhold som nettoverdiene fordeles. Les mer ›
Siste nytt A-melding for desember 2017 - tvangsmulkt fra 24. januar Fristen for å levere a-melding for desember 2017 er fredag 5. januar 2018. Påminnelsesbrev sendes ut 10. januar og vedtak fattes 17. januar. Les mer ›
Siste nytt Christines hilsen uke 48 Medlemsmøte-turneen er i full gang! Når medlemmene forteller at de synes møtene er nyttige – og inspireres til å samarbeide med hverandre i etterkant – tar vi det som et godt tegn. Les mer ›
Siste nytt Synliggjøring av regnskapsbransjen Nylig gjorde Morten Mero, medlem av Regnskap Norge, en fremragende jobb da han fremmet regnskapsføreren og bransjen under Starte og drive bedrift-dagen i Oslo. Han fortalte gründerne hvor viktig det er å engasjere en regnskapsfører i oppstarten av en bedrift. Les mer ›
menu

Medarbeidere

Våre dyktige medarbeidere står alltid klare til å bistå deg. Ta kontakt direkte med din regnskapsfører eller ring sentralbordet. Du kan også sende en mail via kontaktsenteret nederst på nettsiden.

Andreas Eskilt

Andreas Eskilt

Regnskapsmedarbeider
andreas@rcas.no
Telefon: 980 74 035

Ann Cathrin Sandlie

Ann Cathrin Sandlie

Regnskapsmedarbeider
ann.cathrin@rcas.no
Telefon: 472 71 896

Anne-Reidun Langseth

Anne-Reidun Langseth

Autorisert regnskapsfører
anne-reidun@rcas.no
Telefon: 979 56 247

Annlaug Overaa

Annlaug Overaa

Autorisert Regnskapsfører / Controller
annlaug@rcas.no
Telefon: 976 64 133

Arnt Rekstad

Arnt Rekstad

Autorisert regnskapsfører
arnt@rcas.no
Telefon: 958 20 525

Audun Markeng

Audun Markeng

Daglig leder / Autorisert regnskapsfører / Partner
audun@rcas.no
Telefon: 411 94 871

Bente Eriksen Ormestøyl

Bente Eriksen Ormestøyl

Resepsjon/sentralbord
bente@rcas.no
Telefon: 61 14 50 00

Carina Nilsen

Carina Nilsen

Autorisert regnskapsfører
carina@rcas.no
Telefon: 415 40 426

Cato Paulsen

Cato Paulsen

Autorisert regnskapsfører
cato@rcas.no
Telefon: 913 66 399

Dag Otto Jostad

Dag Otto Jostad

Regnskapsmedarbeider
dagotto@rcas.no
Telefon: 900 43 761

Egil Berg

Egil Berg

Ass. daglig leder / Autorisert regnskapsfører / Partner
egil@rcas.no
Telefon: 928 30 078

Elin Haug

Elin Haug

Regnskapsmedarbeider
elin@rcas.no
Telefon: 992 97 196

Finn Erik Nagell

Finn Erik Nagell

Autorisert regnskapsfører
finn.erik@rcas.no
Telefon: 957 85 105

Frode Edvardsen

Frode Edvardsen

Autorisert regnskapsfører / Partner
frode@rcas.no
Telefon: 908 54 710

Gro Anita Haugen

Gro Anita Haugen

Autorisert regnskapsfører
gro.anita@rcas.no
Telefon: 993 19 936

Hanne Grethe Nettum

Hanne Grethe Nettum

Regnskapsmedarbeider
hanne-grethe@rcas.no
Telefon: 926 42 067

Heidi Jorunn Ingvaldsen

Heidi Jorunn Ingvaldsen

Autorisert regnskapsfører
heidi@rcas.no
Telefon: 917 01 540

Ina Haavi Høiberget

Ina Haavi Høiberget

Autorisert regnskapsfører
ina@rcas.no
Telefon: 940 34 987

Irina Vildåsen

Irina Vildåsen

Autorisert regnskapsfører
irina@rcas.no
Telefon: 947 96 539

Jorid Bekkelund

Jorid Bekkelund

Autorisert regnskapsfører
jorid@rcas.no
Telefon: 995 54 153

Ken Ingvaldsen

Ken Ingvaldsen

IT-ansvarlig / Autorisert regnskapsfører / Partner
ken@rcas.no
Telefon: 930 28 039

Kevin Ghorban

Kevin Ghorban

Autorisert regnskapsfører
kevin@rcas.no
Telefon: 915 35 012

Kjetil Ringen Johansen

Kjetil Ringen Johansen

Autorisert regnskapsfører
kjetil@rcas.no
Telefon: 954 86 949

Kristine Bratrud

Kristine Bratrud

Autorisert regnskapsfører
kristine@rcas.no
Telefon: 917 28 152

Oddrun Borgan Lund

Oddrun Borgan Lund

Autorisert regnskapsfører / Partner
oddrun@rcas.no
Telefon: 938 80 281

Romina Villena Moe

Romina Villena Moe

Regnskapsmedarbeider
romina@rcas.no
Telefon: 482 00 415

Rune Bjørnødegård

Rune Bjørnødegård

Kontorleder
rune@rcas.no
Telefon: 416 04 037

Siri Heggelund Nerseth

Siri Heggelund Nerseth

Autorisert regnskapsfører
siri@rcas.no
Telefon: 901 89 878

Stine Mari Pedersen

Stine Mari Pedersen

Autorisert regnskapsfører
stine.mari@rcas.no
Telefon: 991 25 603

Stine Stensvold

Stine Stensvold

Regnskapsmedarbeider
stine@rcas.no
Telefon: 959 25 336

Toril Lindborg

Toril Lindborg

Regnskapsmedarbeider
toril@rcas.no
Telefon: 958 20 574 

Tine Lundsten

Tine Lundsten

Regnskapsmedarbeider
tine@rcas.no
Telefon: 977 35 809

Trine Bråthen

Trine Bråthen

Autorisert regnskapsfører
trine@rcas.no
Telefon: 472 44 339